Miele İndüksiyonlu Ocak Servisi - Murat Teknik 444 0 938

Miele İndüksiyonlu Ocak Yetkili Servisi

Üçüncü nesil mutfak pişirici sistemler arasında yer alan indüksiyonlu ocaklar son derece hızlı çalışması ile yemek pişirmeyi bir keyif haline getirir. Bu ocakların hızlı çalışmasının nedeni ise ocağın kendisi yerine üzerine koyulmuş olan kabın ısı kaynağı haline dönüşmüş olmasıdır.

Bunun anlamı indüksiyonlu ocakların yüzeyinin ısınmaması, üzerinde yer alan kabın ısınmasıdır. Bu ocaklar için açık bir devre diyebiliriz. Üzerine doğru kap konulduğu zaman devre tamamlanır ve ısı üretmeye başlar. Ocağın üzerine doğru kapın konulması durumunda bu kapın metal gövdesi oluşan bu manyetik alandan enerji alır ve ısınır.

Böylelikle ısı klasik ocaklarda olduğu gibi ocağın yüzeyinde değil, direkt olarak üzerinde yer alan kaptan üretilmiş olur. Tüplü ya da doğalgazlı klasik ocakların ısı üretim verimliliği daha düşüktür. Bunun sebebi ise ısınmış olan kabın yan bölümlerinden kaçması ve öncesinde kabın sonrasında ise yiyeceğin ısıtılmasının mecbur olmasıdır.

İndüksiyonlu ocakların ısı verimliliği, gazlı ocaklara göre çok daha fazladır. Bunu da üzerine koyduğunuz bir şeyin ısınma ya da pişme süresine göre görebiliriz. Bu ocaklar bu süreyi yaklaşık olarak yarı yarıya düşürebiliyor. Böylelikle size daha verimli zaman geçirme fırsatı sunuyor.

Miele İndüksiyonlu Ocak Servisi

İndüksiyonlu ocak değerli bir mutfak eşyası olduğu için en iyi markayı tercih etmek de son derece önemlidir. Bu konuda verimliliği en üst seviyeye çıkaracak, enerji tüketimini minimuma indirecek ve aynı zamanda tasarımı ile dikkatleri üzerine çekebilecek bir seçim yapmak gerekir.

Bu konudaki en iyi seçim ise Miele olacaktır. Elektrik sistemli ve her gün kullanılması gereken bir ürün olduğu zamanla bakım ve onarım için Miele servisi ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun için Miele indüksiyonlu ocak yetkili servisi arıyorsanız Murat Teknik daima sizlere hizmet vermek için hazır.

Murat Teknik Miele indüksiyonlu ocak servisi olarak alanında uzman teknik personeli, orijinal yedek parçaları ve 1 yıl işçilik garantisi ile daima yanınızda. İndüksiyonlu ocaklarında herhangi bir bakım ihtiyacı ya da arızalanma olduğu zaman hemen 444 0 938 numaralı telefondan bizleri arayarak Miele yetkili servisi talebinde bulunabilirsiniz.

TOP