Miele Servis

Miele Servis

Miele Yetkili Servisi

Lüks ev aletleri denildiği zaman akla ilk gelen markalar arasında yer alan Miele geniş ürün yelpazesi ile evinizin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. 1899’dan bu yana lüks ev aletleri ile evlerine ayrıcalık ve değer katmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan bu değerli markanın farklılığını tatmışsanız vazgeçmeniz elbet mümkün olmayacaktır.

Tabi ki tüm ev aletlerinde olduğu gibi zamanla Miele markalı ürünlerde de sorunlar yaşayabilir ya da bakım ihtiyacı duyabilirsiniz. İşte tam bu noktada İstanbul Miele yetkili servisi Murat Teknik daima yanınızda.

Bakırköy Miele yetkili servisi Murat Teknik bu ihtiyacınıza alanında uzmanlaşmış ve büyük bir deneyime sahip ekibiyle %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yanıt veriyor. En hızlı ve güvenilir hizmeti Miele yetkili servisi ayrıcalığı ile alın.

Miele servis talep etmek  için bize Hafta için 09:00 - 19:00 / Cumartesi 10:00 - 18:00 saatleri arasında 444 0 938 no' lu Müşteri Hizmetleri telefonundan Miele teknik servis talebinizi oluşturabilirsiniz.

Miele Teknik Servis

Miele Servisi Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye genelinde tüm miele resmi yetkili servislerinde servis ücreti 300 ₺ dir. Garanti dahilinde bulunan cihazlardan servis ücreti talep edilmez.(Müşteri kaynaklı hatalar veya garanti belgesi ibraz edilemeyen ürünler hariç)

Yetkisiz Servilerce yapılan işlemlerde hizmet ve Kalite garantisi yoktur.
Ürün içerisindeki orijinal bir yedek parçanın sökülüp, orijinal olmayan veya ikinci el bir yedek parça ile değiştirilmesi hem cihazınıza zarar verir hem de sizi maddi zarara uğratabilir.
Değiştirilen yanlış yedek parça veya yanlış arıza tespiti yüksek maliyetli yeni arızaların oluşmasına neden olabilir.
Yaşanan mağduriyet sonunda şikâyet edilebilecek muhatabın olmaması nedeniyle de mağdur olabilirsiniz. Bu nedenle Yetkili olmayan Servisleri tercih etmeyiniz.

TOP